O lize

Jediná esport liga v České republice, které je určena speciálně pro firmy. Složte tým společně s vašimi kolegy a soupeřte na virtuální bojišti o titul mistra firemní esport ligy v populární hře Counter-Strike: Global Offensive.

Cílem firemní esport ligy je vytvořit platformu pro zdravé a sportovní soupeření v českém business prostředí na poli počítačových her.

Týmovost je nedílnou součástí každé moderní firemní kultury. Naše liga nabízí skvělou možnost jak netradičním a moderním způsobem upevnit vazby ve vašem pracovním týmu.

Kontakt: info@esportliga.cz

Chci hrát

Jak probíhá komunikace?

Obecné dotazy k serveru Esport liga můžete směřovat na email info@esportliga.cz.

Další informace najdete v sekci Pravidla

Jak funguje zadávání výsledků?

Výsledek zápasu vždy zadává kapitán vítězného týmu v detailu zápasu. V případě, že jste zadali chybný výsledek, je možné jej upravit do 24 hodin od skončení zápasu. Pokud potřebujete opravit výsledek v delší lhůtě kontaktujte prosím administrátora ligy na admin@esportliga.cz

O co se hraje?

Ve firemní esport lize se hraje především pro zábavu. Šampion ale může být pouze jeden!

Kdo se může přihlásit?

Do ligy se může registrovat jakákoliv firma působící v České a Slovenské republice. Podmínkou registrace je ověření, že se jedná skutečně o zástupce dané firmy.

Můžu přihlásit svůj tým i v probíhající sezóně?

Ano, je možné tým přihlásit. Může se však zapojit až do nové sezóny.

Je povolen start profesionálních hráčů?

Není. Hrajme pro zábavu a tento turnaj je pouze pro casual (rekreační) hráče. Z tohoto důvodu není povolen start hráčům, kteří se v minulosti umístili na 8. či lepším místě v jakémkoliv registrovaném turnaji. To platí pro jakoukoliv FPS (First Person Shooter neboli “střílečku”) hru.

Platí se za účast v lize startovné?

Startovné pro první sezónu bylo stanoveno na 2.000 Kč na jeden tým. Startovné nám pomůže pokrýt nezbytné náklady spojené s firemní ligou jako jsou administrátoři ligy, produkce živého vysílání či komentátoři zápasů.