Esport liga pro střední školy

Jediná esport liga určena speciálně pro střední školy a víceletá gymnázia. Vyražte na virtuální bojiště a utkejte se o titul mistra středoškolské esport ligy ve hře Hearthstone.

Přihlásit školu
Titul pro nejlepšího
Studenti změří síly s hráči středních škol z celé České republiky a ten nejlepší si odnese titul nejlepšího středoškoláka ve hře Hearthstone.
Hodnotné ceny
Vedle zábavy a napínavého soupeření mají studenti možnost vyhrát v každém kole tematické herní ceny a vybavení.
Krok do světa esportu
Připojte se k miliónům hráčů z každého koutu planety a staňte se tak součástí nejrychleji rostoucího sportovního odvětví na světě.

Školní kolo se hraje vždy v rámci jednoho dne na půdě jednotlivých středních škol či víceletých gymnázií. Může se odehrát kdykoli od začátku školního roku až do konce března. Stačí oznámit datum turnaje, řídit se dle pravidel a jste zařazeni do soutěže!

Regionální kolo či kolo krajské se odehrává na půdě jedné ze škol v daném regionu. Hraje se pouze při velkém počtu škol v rámci jednoho kraje. V opačném případě znamená vítězství školního kola automatickou kvalifikaci do celorepublikového finále.

Na velkolepý závěr celé sezóny Esport ligy středních škol budou pozváni všichni finalisté a utkají se tak o titul Mistra. Finále se odehraje na našem jarním eventu.