O lize

Jediná esport liga určena speciálně pro střední školy a víceletá gymnázia. Vyražte na virtuální bojiště a utkejte se o titul mistra středoškolské esport ligy ve hře Hearthstone.

Cílem středoškolské esport ligy je vytvořit platformu pro zdravé a sportovní soupeření v českém školním prostředí na poli počítačových her. Chceme rozšířit nabídku středních škol o nové aktivity, aby si každý student mohl přijít na své a realizovat se dle svých zájmů.

Naše liga nabízí skvělou možnost, jak netradičním a moderním způsobem upevnit vazby mezi spolužáky, rozvíjet jejich znalosti a schopnosti a vyniknout v celorepublikové soutěži.

Přihlásit školu

Proč se zúčastnit

Pro školy
Vytvoření bezpečného online prostoru pro rozvíjení esportových talentů a propojení školy se zdravou konkurencí. Soutěžní zážitek pro ty, kteří nemají o tradiční sporty zájem.
Pro studenty
Prostor pro mladé talenty předvést se na lokální i národní úrovni, reprezentovat školu, sebe i své schopnosti na turnajích; učit se týmové hře, fair play nebo tvrdému tréninku.
Pro fanoušky
Příležitost fandit svým spolužákům nebo oblíbeným hráčům a školám v boji o titul Mistra středních škol, sledovat komentované zápasy a budovat herní komunitu u nás.

Na jakých školách se může ELSŠ konat?

ELSŠ je soutěž pro všechny střední školy a víceletá gymnázia.

Naše škola není mezi přihlášenými. Jak to mohu změnit?

Stačí kliknout na tlačítko Přihlásit školu na hlavní stránce a vyplnit formulář. Poradíme vám, jak oslovit vedení vaší školy a pomůžeme vám s dalším zařizováním.

Mohu se účastnit turnaje, i když ho na své škole pořádám?

Můžete! Ale je dobré vzít si na pomoc někoho dalšího pro organizaci.

Musím něco platit?

Ne, účast v Esport lize středních škol vás nestojí ani korunu!

Jak probíhá komunikace?

Pro zodpovězení všech dotazů, vyřešení problémů a organizování turnajů nám můžete napsat na email: Info@esportliga.cz nebo se připojit na náš discord

O co se hraje?

O titul Mistra středních škol, o pohár Esport ligy, o mnoho věcných cen!

Kdo se může přihlásit?

Svoji školu může do ligy registrovat jakýkoliv učitel / student střední školy či víceletého gymnázia v České a Slovenské republice. Podmínkou registrace je ověření, že se jedná skutečně o zástupce dané školy.